GIDA

7 yıldır sektörde kısa zamanda yeni bir boyut katan firmamız farklı vizyonuyla firmalara Avrupa standartlarında ürün sunulmasını sağlamak, her geçen gün hızla gelişmekte olan gıda sektörünün yeniliklerini üreticilerle tanıştırmaktır.

Hızla gelişen gıda sektöründe Berk Kimya gıda katkı maddeleri pazarında önemli bir rekabet gücüne sahiptir. Müşteri odaklı calışmalarıyla ürüne yönelik özel çalışmalar yaparak üreticileri kalite ve maliyet avantajı sağlayarak en kısa zamanda ürün teslimati garantisi vermektedir.

Berk Kimya gıda katkı maddeleri üzerinde hizmet veren ihtiyaçlarınıza bir kaynak olan bir firmadır. Dunyanın önde gelen katkı maddeleri üreticileri ile calışan firmamız, gelişmiş vizyonumuzla yeni teknolojiler ve uygulamalar yoluyla üretim maliyetlerinizde avantaj sağlamaktadır.

Fonksiyonel Gıda Maddeleri

Süt proteini, Yağ ikamesi ve Kazeinatlar

Berk Kimya, merkezi Fransa'da bulunan ve Süt türevi katkı maddeleri üzerine üretim yapan, Avrupa'nın en büyük üreticilerinden EPI Ingredients firmasını sizlerle buluşturuyor.

Özenle seçilmiş taze pastörize süt ve whey'den üretilen süt proteinleri, tereyağı ikamesi, kremalar ve özel karışımlar Berk Kimya aracılığı ile sizlerle buluşmayı bekliyor.

Omega 3

Önemi ve sağlığa faydaları konusunda her geçen gün tüketicilerin daha fazla bilgi sahibi olduğu Omega-3 yağ asitleri;  yağ ve toz formunun kullanıldığı farklı uygulama alanları ve gıda&ilaç sektöründe kullanıma yönelik olarak tasarlanmış özel ürün formlarıyla, Berk Kimya ile sizlerle...

Probiyotikler

Probiyotik kültürlerin, geliştirilmesi, üretimi, pazarlanması ve probiyotik ürün formülasyonlarının oluşturulması konusunda faaliyet gösteren Fransa Lallemand firması artık Türkiye'de...

Sindirim sistemimizde belli oranda bulunan ve sağlık açısından ispatlanan faydaları nedeniyle kullanımı giderek yaygınlaşan probiyotik kültürler, örnek uygulamalar ile Berk Kimya aracılığı ile sizlerle buluşuyor...

 

Berk Kimya ©  . Her hakkı saklıdır.